امروزه با در نظر گرفتن اینکه نظام تغذیه ای و بهداشت با یکدیگر رابطه ای کاملا مستقیم داشته و دو امر جدایی ناپذیر هستند. در همین راستا شرکت خدمات نظافتی پاک شو در راستای آگاه سازی در ضمینه های مختلف سلامتی اقدام به ارائه اخبار در ضمینه تغذیه با بهره گیری از مقاله های خبری گذاری های معتبر در این ضمینه میکند .

دکتر احمداحمدی

وزیر بهداشت درگذشت حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر احمد احمدی، عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی را تسلیت گفت.

به گزارش ایسنا، متن این پیام به شرح زیر است:

«انا لله و انا الیه راجعون

درگذشت حجت‌الاسلام والمسلمین جناب آقای دکتر احمد احمدی، عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی را خدمت خانواده گرامی ایشان، اندیشمندان، محققان و شاگردان آن استاد برجسته فلسفه تسلیت عرض می‎کنم.

استاد ارجمندی که نه‌ تنها فلسفه اسلامی، فلسفه غرب و فلسفه تطبیقی را می‎آموخت، که بذر اخلاق و نظم و منطق و شیوه تفکر و تعامل صحیح را در دل اساتید و دانشجویان می‎نشاند و می‌پروراند.

آن بزرگوار که در روستای کهکدان ملایر چشم به جهان گشود و همزمان در حوزه‎های علمیه و دانشگاه، مدارج عالی علمی را طی کرد، پس از چند دهه درس و بحث و تحقیق و تلاش برای بارورتر کردن درخت تنومند دانش این مرز و بوم، در حالی دعوت حضرت حق را لبیک گفت که نزد همه آنها که می‌شناختندش و به‎ویژه جامعه دانشگاهی و حوزوی کشور، نمادی از پرهیزکاری، اخلاق‌مداری، درایت و بزرگ‎منشی بود.

روح بلندش در این ایام آسمانی غریق رحمت الهی و جایگاه جاودانش، بهشت برین باد.

دکتر سیدحسن هاشمی

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی»

انتهای پیام

لینک کوتاه

نظافت منزل،
نظافت شرکت،
نظافتچی خانم،
نظافت راه پله