نظافت منزل

نظافت منزل

یکی از مهمترین مسائل خانواده سلامت جسم و روح خانواده میباشد، که در اولویت های بالای جوامع قرار میگیرد و این امر رابطه مستقیمی با رعایت نظافت منزل دارد، زیرا به صورت مستقیم باعث تأثیر خود بر روی تمامی افراد خانواده میشود که باعث تغییرات بسیاری در خانواده است.

اما نظافت منزل خود، چگونه می تواند در این امر خانواده را یاری کند ؟

نظافت منزل به چند دسته مختلف تقسیم میگردد که میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

نظافت منزل ویلایی

نظافت آپارتمان

نظافت منزل ویلایی
پیچیدگی های خاص خود را شامل میشود و دارای مراحل بسیاری میباشد که در این نوع نظافت منزل باید به نکات بسیاری توجه گردد که نوع نظافت : پرده ها ، آشپزخانه ها ، اتاق پذیرایی راه پله ها ، درب های وروردی ، اتاق خواب ها ، حیاط ها ، پارکینگ وسایر موارد نظافت میگردد.

برای مثال مواد شوینده ای که در ضمینه نظافت راه پله مورد استفاده قرار میگیرد با مواد شوینده ای که در نظافت آشپزخانه مورد استفاده قرار میگیرد متفاوت میباشد و یکسان نیست.

نکته ای که در این قسمت بسیار مهم میباشد این است که اگر کادر اعزامی جهت نظافت دارای تخصص لازم برای نظافت منزل ویلایی شما نباشند این امر به صورت کامل امکان پذیر نمیگردد و باعث نارضایتی اربات رجوع نیز خواهد شد.

نظافت منزل آپارتمانی

نظافت منزل آپارتمانی نیز در نوع خود بسیار دشوار بوده ولی به دلیل اینکه متراژ در این نوع منازل نسبت به منازل ویلایی پایین تر بوده و قسمت های مختلف منازل نیز به یکدیگر نزدیکتر بوده است راحتی بیشتری را در نظافت منزل متحمل میشود ولی پیچیدگی های خاص خود را نیز دارا میباشد. در این نوع نظافت منزل، هر منزل با منزل دیگر دارای نظافت متفاوتی میباشد زیرا دارای محل های مختلفی میباشد. لذا در این ضمینه یک نظافت چی متخصص ابتدا به ارزیابی نقاط مختلف منزل پرداخته و سپس شروع به نظافت خود میکند.

در نظافت منزل قسمت های وجود دارند که از سایر قسمت ها نظافت آنها بسیار مهم تر بوده است که شامل آشپزخانه و سرویس بهداشتی میشوند. در آشپزخانه ابتدا باید کابینت های فوقانی مورد نظافت قرار گیرند و پس از آنها کابینت های تهتانی لذا از نظر کثیفی در اهمیت بیشتری هستند این نوع کابینت ها.در سرویس های بهداشتی نیز باید از نوع خاصی از مواد شوینده استفاده گردد تا به نظافت مطلوب و مورد پسند خود بتواند دست یابد .
لذا در این ضمینه شرکت تهران نظافت با ارائه بهترین محصولات نظافتی و کادر متخصص در این ضمینه آماده ارائه هرگونه خدمات میباشد . شما تنها میتوانید با یک تماس با ما بهترین خاطره خود را در ضمینه دریافت خدمات نظافت داشته باشید