نظافت راه پله

نظافت راه پله

نظافت راه پله به جرأت می توان گفت یکی از مهمترین جلوه های یک ساختمان در هنگام ورود به آن پاکیزگی راه پله ها و نمای بیرونی آن میباشد که در صورت کثیف بودن آن واقعا وجه ی آن ساختمان را از نظر کسی که به آن ساختمان وارد میشود بسیار پایین می آورد و یا صاحبان آن را نیز بسیار تحت تاثیراین ناپاکیزگی قرار میدهد.
لذا در این ضمینه همیشه نظافت راه پله و ساختمان بسیار امری مهم بوده است. نظافت راه پله که خود امری بسیار پیچیده بوده است باید به تمامی نکات نظافتی و ظرافتی آن نیز توجه شود.

در این نوع نظافت باید از مواد خاص شوینده استفاده شود زیرا در برخی موارد مشاهده شده است که پس از اتمام پروژه و شروع رفت و آمد ها به دلیل استفاده از مواد شوینده نامناسب محل نظافت شده به سرعت کثیف میشود و جای پای افرادی که در آن تردد کردند به جا میماند، لذا در نوع انتخاب شوینده باید دقت بسیاری بالایی را داشته باشیم.
مواردی که در نظافت راه پله توسط افراد تهران نظافت رعایت می شود:

  1. نظافت پله ها و راه رو ها
  2. نظافت پاگردها
  3. دستمال کشی قرنیز ها
  4. پاک کردن نرد ه ها
  5. دستمال کشی دیواره های راه پله
  6. شستشوی درب و تمیز کردن کابین آسانسور
  7. پاک کردن شیشه ها
  8. شستن درب ورودی
  9. شستن حیاط یا محوطه ورودی ساختمان
  10. شستن پارکینگ

از نکات دیگر که در نظافت راه پله باید مورد اشاره قرار گیرد نحوه صحیح نظافت میباشد در بسیاری از موارد مشاهده شده که به دلیل عدم دستمال کشی نامناسب توسط افراد نا متخصص در این ضمینه پس از تمیز کاری حالت لک باقی میماند که این امر نیز به دلیل عدم تخصص لازم در نظافت راه پله میباشد،
شرکت تهران نظافت با داشتن کادر متخصص در ضمینه نظافت راه پله آماده ارائه هرگونه خدمات در این ضمینه میباشد لذا شما تنها با تماس با ما میتوانید بهترین خدمات نظافت را برای خود داشته باشید.