نظافت راه پله

نظافت راه پله

نظافت ساختمان جنبه های مختلفی دارد. یکی از این جنبه ها نظافت راه پله های ساختمان میباشد. راه پله به دلیل اینکه اولین مکانی است که افرادی که به ساختمان مراجعه میکنند اول با آن رو به رو میشوند نظافت آن بسیار مورد اهمیت است. در صورتی که نظافت راه پله ها رعایت نشده باشد جلوه بسیار بدی را به ساختمان داده و این امر باعث ناراحتی افرادی که به آن ساختمان به صورت مهمان و یا ساکنین مراجعه میکنند میشود. لذا باید به  تمیزی راه پله ها به شدت اهمیت داد. شرکت تهران نظافت در همین راستا با داشتن نیروی متخصص میتواند به تمامی نیازهای نظافت راه پله شما با داشتن شعبه های مختلف در سراسر تهران بزرگ در سریعترین زمان ممکن با ارسال نیروی کاری متخصص نیاز شما در امر نظافت راه پله را رفع نماید.

تکنیک های نظافت راه پله

هر نظافتی برای خود پیچیدگی های خاص خود را دارد و شامل پیچیدگی های خاص خود میشود. نظافت راه پله نیز از این امر جدا نیست. در بسیاری از موارد مشاهده شده که مشتریان در هنگام تماس از نظافت راه پله گذشته خود رضایت کافی را نداشته و در هنگام رزرو نیرو برای نظافت این سوال را میپرسند که: آیا نیروی کار شما تمیز کار میکند؟ لازم به ذکر است که متأسفانه برخی از شرکت های نظافت منزل به دلیل نداشتن نیروی کار متخصص و استخدام نیروی تازه کار و ندادن آموزش های لازم به نیروهای تحت استخدام خود متأسفانه خاطره نامطلوبی را برای مشتریان عزیز که مهمترین رکن این خدمات دهی هستند میشوند.

لذا در این ضمینه شرکت تهران نظافت با استخدام کادر متخصص خود با سابقه بالا در امر نظافت و گرفتن تست های مختلف در ضمینه نظافت و دادن آموزش های لازم به تمامی نیروهای خود به صورت دوره ای، به شما این تضمین را میدهد که در ضمینه نظافت راه پله بهترین خاطره را با ما خواهید داشت و تنها با یک بار سفارش نیرو جهت نظافت راه پله یکی از مشتریان دائمی ما خواهید شد.

نیروی کار مناسب نظافت راه پله کیست ؟

نظافت راه پله به دلیل داشتن سختی های خود نیاز به نیروی کار متخصص میباشد. ما در تمامی سرویس های خدماتی نظافت راه پله خود بنا به درخواست مشتری اقدام به ارسال نیروی نظافتچی آقا و یا نیروی نظافتچی خانم میکنیم. اما در بسیاری از موارد مشتریان نمیدانند کدام نیروی کار برای این نوع نظافت مناسب تر است. لازم به ذکر است به دلیل اینکه نظافت راه پله دارای ظرافت های خاص خود مانند: نظافت گوشه های راه پله،نظافت دقیق میله های راه پله، گردگیری مناسب و … میباشد ترجیحا توصیه میشود از نیروی نظافتچی آقا جهت این کار استفاده شود. زیرا این نیرو با داشتن ظرافت کاری خاص خود مشاهده شده که توانسته رضایت بیشتری را در نزد مشتریان به خود جلب کند.

نظافت راه پله شامل چه مواردی میشود ؟

در مواردی مشاهده شده که برای مشتریان عزیز این سوال پیش آمده که نظافت راه پله شامل چه مواردی میشود و کدام قسمت های راه پله را در برمیگیرد؟ در جواب این سوال باید به این نکته اشاره کرد که: نظافت راه پله به طور کلی به تمامی راه پله ها از طبقه منفی یک تا اخرین طبقه راه پله با تمامی متعلقات آن میگردد که شامل لیست زیر میباشد:

  • نظافت پله ها و راهروها
  • نظافت پاگردها
  • دستمال کشی قرنیز ها
  • پاک کردن نرده ها
  • دستمال کشی دیواره های راه پله
  • شستشوی درب و کابین آسانسور
  • پاک کردن شیشه ها از داخل
  • شستن درب ورودی
  • شستن محوطه ورودی ساختمان

مواد شویده مناسب جهت نظافت راه پله کدام است؟

در مواردی مشاهده شده که مشتریان عزیز از نحوه خدمات نظافتچی رضایت کاملی را داشته اند اما پس از کمی با این نارضایتی مواجه شده اند که در زمان بسیار کوتاهی دوباره راه پله های منزلشان نیاز به نظافت داشته و سریعا دچار آلودگی و کثیفی شده است. این امر به دلیل عدم استفاده مناسب از وسایل شوینده ضحیح در امر نظافت میباشد. به دلیل اینکه راه پله یکی از محل های پر رفت و آمد یک ساختمان میباشد استفاده از مواد شوینده اسیدی مانند وایتکس و یا جرمگیر های مختلف در آن کار بسیار اشتباهی بوده زیرا این مواد پس از پاک کردن های خود با توجه به اینکه به خوبی عمل پاکسازی را انجام مییدهند اما پس از پاکسازی حالتی چسبنده به محل تمیز ده با آنها را میدهند که باعث کثیفی هرچه بیشتر محل شده لذا به همین دلیل برحسب نوع نظافت نظافتچی شرکت موظف به گوشزد و آموزش استفاده از شوینده صحیح در نظافت محل مورد نظر میباشد.

کلمه های مرتبط با نظافت راه پله

نظافت راه پله دروس/ نظافت راه پله ستارخان / نظافت راه پله جمهوری / نظافت راه پله الهیه / نظافت راه پله جنت آباد / نظافت راه پله امام حسین / نظافت راه پله شمشیری / نظافت راه پله خوش /  نظافت راه پله شهر زیبا / نظافت راه پله منیریه / نظافت راه پله فاطمی / نظافت راه پله جوردن / نظافت راه پله اقدسیه / نظافت راه پله / نظافت راه پله طرشت / نظافت راه پله تهرانسر / نظافت راه پله آریاشهر / نظافت راه پله شهرارا / نظافت راه پله اقدسیه / نظافت راه پله گیشا / نظافت راه پله تهرانپارس / نظافت راه پله گیشا / نظافت راه پله پیروزی / نظافت راه پله رسالت